Вітаємо нашу авторку Людмилу Павлівну Вовк з почесною відзнакою

IMG-1576Видавництво – типографія ВМВ вітає Людмилу Павлівну Вовк з почесною відзнакою у номінації «науково-популярне видання» у рамках XXI Всеукраїнського форуму «Українська книга на Одещині» та XXIV Міжнародного книжкового фестивалю «Зелена хвиля».

 

 


 

Людмила Павлівна Вовк є членом Національної спілки письменників України та нагороджена Почесною грамотою та орденом «берегиня України». У її творчому доробку поетичні збірки для дітей «Букет розмаїття», «Дружньою родиною мандруєм Україною», “У бабусі у садку», а збірка «Зростай в любові» у поезії та прозі описує християнські та народні традиції українців.

IMG-1601

6 серпня 2020 р. у Одеській національній науковій бібліотеці Людмила Павлівна презентувала свою нову книгу «Благовіст».
Ця книга отримала багато схвальних відгуки читачів:

“Це справжня подія у світі християнської літератури для дітей та юнацтва”. настоятелька Свято-Архангело-Михайлівського жіночого (Ігуменя Серафима монастиря, голова Синодальної комісії УПЦ “Церква і культура»).

IMG-1593       IMG-1597

 

«Створена Людмилою Вовк праця знайде широку популярність серед читачів різного віку й увійде до «золотого фонду” популярної християнської літератури. Будемо вірити, що читання цієї книги буде запорукою духовного збагачення нації й сіятиме зерно віри ще не в одному поколінні українців. Чим більше знань про християнські цінності у свідомості народу, тим менше у цій свідомості бруду, зла й болю!». (Голова Одеської обласної організації НСПУ, кандидат філологічних наук Сергій Дмитрієв).

Людмила Вовк не тільки лікує людські серця, як кардіолог та своєю літературною творчістю, опираючись на українські духовні християнські цінності, зцілює душі.

Бажаемо Людмилі Павловні натхнення і творчих успіхів!

2020-08-10

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо Вам

Powered by WordPress Popup