Додрукарська підготовка

Додрукарська підготовка, яку інакше називають препресс, по праву вважається одним з найважливіших етапів в процесі створення якісного поліграфічного продукту. Зі смаком виконаний дизайн і грамотне оформлення не зможуть забезпечити хороший результат без належної обробки матеріалів для друку.

Саме додрукарська підготовка визначає, як буде виглядати готова друкована продукція, і відповідає за її якість.

Попри те, що всі роботи зі створення електронного макета майбутнього видання заведено називати додрукарською підготовкою, в цих роботах існують кілька основних етапів:

– розробка поліграфічного дизайну;

– копірайт і літературна редактура – підготовка тексту;

– коректура – перевірка грамотності тексту;

– верстка – грамотне розташування об’єктів верстки на смузі згідно з шаблоном дизайнера;

– робота оператора додрукарської підготовки – перевірка верстки з точки зору відповідності технічним вимогам друкарні та подальший запис у форматі PDF.

– виготовлення друкованих форм.

Вище перераховані основні етапи додрукарської підготовки, але кожен випадок індивідуальний і має свої особливості, без урахування яких Ваш продукт не буде відповідати заявленому зразку повною мірою.

З технічними вимогами друкарні «ВМВ» Ви можете ознайомитися тут.

Якщо Ви хочете надрукувати поліграфічну продукцію, але не уявляєте, як перетворити Вашу ідею в готовий тираж, наші співробітники зроблять це за Вас!

Від Вас буде потрібно просто передати нам матеріали. Наші досвідчені верстальники та дизайнери розроблять оригінал-макет будь-якої складності з урахуванням всіх Ваших побажань.

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо Вам

Powered by WordPress Popup