slide1_PSG

Цифровий друк

Цифровий друк – ідеальний вибір для термінових і дрібних тиражів!

Цифровий друк – найбільш просте та ефективне рішення, яке дозволить в стислі терміни отримати практично будь-яку друковану продукцію. Незалежно від того, які потрібні тираж і якість – цифровий друк здатен гарантувати всі вимоги Замовника.

Переваги цифрового (оперативного) друку:

– Швидкість виконання замовлення. Проміжок часу з моменту розміщення Вами замовлення в друкарні до отримання надрукованого тиражу може варіюватися від декількох хвилин до декількох годин.

– Економія коштів при друку невеликих тиражів.

– Персоніфікація. Цифровий друк дозволяє персоніфікувати дані та вводити нумерацію. Зміни можна вносити після друкування кожного примірника тиражу.

– Створення пробного відбитка. Перед тим, як друкувати замовлення, Ви можете побачити майбутній екземпляр Вашої продукції, роздрукувавши пробний варіант. Пробний відбиток допомагає оцінити якість майбутнього тиражу, а також отримати загальне враження від майбутньої продукції.

Цифровий друк дозволяє з максимальною оперативністю втілювати в життя будь-які ідеї в області рекламної та ділової поліграфії. Сучасний цифровий друк дозволяє за допомогою паперу і фарби творити справжнє мистецтво.

Разом з тим, цифровий друк це не тільки переваги, а й деякі обмеження. Головне з них – висока вартість друку при великих тиражах. У сучасному світі офсетний і цифровий друк доповнюють один одного.

Друкарня «ВМВ» пропонує своїм Замовникам як цифровий, так і офсетний друк. Кожен може вибрати для себе оптимальне співвідношення ціни, кількості і якості.

Відправляйте замовлення онлайн на прорахунок вартості або звертайтеся до менеджерів нашої друкарні за телефонами 094-948-08-05, 067-488-10-23

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо Вам

Powered by WordPress Popup