stanok

Послуги

Виробничі потужності друкарні “ВМВ” дозволяють виготовити різноманітну друковану продукцію: від візитки до книг в твердій палітурці.
Цифрова друкарська машина – виготовляє продукцію тиражем від одного екземпляра, високої якості і в короткі терміни. Якщо Вам потрібно надрукувати візитки, запрошення, листівки, пластикові картки та багато іншого невеликим тиражем і на «сьогодні», то ми його виготовимо на цифровій друкарській машині.
Коли мова йде про друк великих тиражів і стоїть завдання зменшення собівартості продукції, то друк буде здійснюватися на офсетній чотирьохколірної машині. Якість цієї друкованої продукції буде незмінно високою.
Друк чорно-білої продукції – бланків, брошур, листівок здійснюється на різографах. Вартість такої продукції невисока і час виготовлення мінімальний.
Один з напрямків діяльності друкарні ВМВ – це друк газет. Ми пропонуємо повний цикл послуг з виготовлення газетної продукції: від верстки та макетування, до друку і доставки газет.
Залежно від виду, кожної продукції потрібно різні післядрукарські процеси, різного ступеня складності та термінів виконання. Друкарня ВМВ на одній виробничій території виконує наступні види післядрукарських робіт: клейове скріплення; скріплення скобою, скріплення на пружині; ламінація; нумерація; перфорація; тиснення; фальцювання та інші палітурні роботи.
«ВМВ» – це не тільки друкарня, «ВМВ» – це видавництво з двадцятирічної історією і висококваліфікованими співробітниками. Наші досвідчені верстальники та дизайнери розроблять макет будь-якої складності з урахуванням всіх Ваших побажань. Від якості підготовки макета багато в чому залежить те, як буде виглядати Ваш замовлення на виході з друкарні! Природно, ми верстаємо книги, присвоюємо номер ISBN та готові посприяти в реалізації видання.
Наявність власного транспорту і штатного водія гарантує якісну доставку готового тиражу замовнику за короткий термін. Крім власного транспорту ми здійснюємо доставку вантажів за допомогою партнерських транспортних компаній. Таким чином, ми маємо можливість доставити поліграфічну продукцію будь-якої ваги і обсягу по всій Україні.

Ми раді Ваше замовлення і готові втілити Ваші кращі поліграфічні ідеї!

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо Вам

Powered by WordPress Popup