hardcover-1

Післядрукарська обробка

Друк не завжди є кінцевим етапом в поліграфії. У більшості випадків передбачена також і післядрукарська обробка поліграфічної продукції, яка застосовується для того, щоб максимально захистити готові вироби від ушкоджень, надати їм декоративність і закінчений вигляд.

Сьогодні існує багато видів післядрукарської обробки. Одні необхідні для того, щоб готова продукція мала закінчений вигляд (різання, фальцювання, висічка, палітурно-брошурувальні роботи та ін.), А інші ставляться до декоративних і використовуються для оформлення та прикраси (скруглених куточків, ламінація, тиснення і т.п.).

Друкарня «ВМВ» готова запропонувати наступні види післядрукарської обробки: порізка, фальцювання, біговка, висікання, перфорація, обрізка кутів, нумерація, ламінація, тиснення, конгрев, скрулення корінця і багато іншого.

А також такі палітурно-брошурувальні роботи:

тверда обкладинка, де, крім склейки, блок книги прошивається ниткою по зошитах і вставляється в картонну обгортку з обкладинкою. Як обкладинки для книжок у твердій палітурці дуже часто використовують бумвініл з подальшим нанесенням на нього зображення за допомогою тиснення. Перевагою такого матеріалу є привабливий зовнішній вигляд і його висока міцність.

м’яка обкладинка (клейове безшвейне кріплення). Це досить недорогий і швидкий у виконанні процес склейки внутрішнього блоку та обкладинки.

зшивання на скріпку – це стандартний тип скріплення для брошур невеликого обсягу. При цьому способі скріплення зошити вкладаються один в одного і прошиваються скобою по згину зошита. Скріплення на скобу досить надійно, з часом не руйнується, дозволяє при необхідності виймати окремі листи із загального блоку. Але цей спосіб скріплення має обмеження: для книг товщиною до 100 сторінок.

скріплення на пружину – цей спосіб скріплення не має обмежень по щільності паперу. Найчастіше він використовується при виготовленні календарів, але також застосовується в блокнотах, каталогах, презентаційних матеріалах. Скріплення на пружину дозволяє поєднувати папір або картон з пластиком, що дозволяє урізноманітнити фактуру виробів і зробити їх нестандартними. Ще один плюс: легка заміна або витяг з блоку листів, що буває корисно, наприклад, для типових презентаційних матеріалів.

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо Вам

Powered by WordPress Popup