Про нас

У нас 20-річний досвід роботи, стабільний розвиток і значущі досягнення. Книги, видані у видавництві-друкарні «ВМВ» виграють конкурси й прикрашають полиці закордонних бібліотек. Про нас знають і нам довіряють.

«ВМВ» – друкарня повного циклу і це значить, що всі передруковані, друковані та після друковані процеси виконуються в одному місці. Наші співробітники будуть супроводжувати Ваше замовлення від ідеї до готового тиражу. Іншими словами, ми будемо знати всі Ваші побажання і, звичайно ж, врахуємо їх на всіх етапах виготовлення тиражу. Вам не треба буде витрачати дорогоцінний час і кожен раз пояснювати співробітникам різних фірм, що ви хочете отримати в результаті. Ми несемо відповідальність за свою роботу. Висококваліфіковані співробітники друкарні «ВМВ», ґрунтуючись на своїх знаннях і досвіді, можуть порекомендувати Замовнику цікаві, якісні й найбільш оптимальні варіанти виконання замовлень.

Від Вас потрібно тільки один дзвінок або заявка на нашу електронну пошту, а далі все залежить від Вас. Якщо є бажання Ви можете зануритися в процес виготовлення поліграфічної продукції та дізнатися щось нове для себе або довірити нам виконання замовлення без Вашої участі. Наші менеджери узгодять з Вами всі технічні параметри, оплату, макет і можливе доставлення готового тиражу. З «ВМВ» легко і комфортно співпрацювати!

У нас можна замовити не тільки багатотисячний тираж, а й поліграфічну продукцію обмеженим тиражем, а також один (сигнальний або подарунковий) екземпляр. «ВМВ» пропонує поетапне виконання замовлення, тобто у міру можливості та необхідності можна замовити тільки електронний варіант видання, потім сигнальний примірник, а далі необхідний тираж. Оплата також можлива поетапно. У нас Ви отримуєте те, що хочете за менші гроші, тому що якщо ви друкуєте тираж в «ВМВ», Ви отримуєте безкоштовне виготовлення макета, доставлення по місту та продаж на сайті друкарні.

Видавництво – друкарня «ВМВ» пропонує якість за оптимальну вартість. Неякісна поліграфія не рекламує і не продає Вашу продукцію, вона псує Вашу репутацію. Тому для нас важливо якість і терміни!

Ми друкуємо:

Всі види рекламної поліграфії (флаєри, листівки, наклейки, буклети та ін.)

Всі види офісної продукції (візитки, обгортки, фірмові бланки, журнали обліків та ін.)

Книги (в м’якій і твердій палітурці)

Журнали, брошури

Газети

Видавництво – друкарня «ВМВ» пропонує:

– виготовлення макета, верстку книг і газет

– пробний відбиток фарби, виготовлення сигнального примірника видання,

– привласнення УДК, ББК, ISBN і розсилку по бібліотеках,

– друк (офсетний, рольовий, цифровий, ризографію)

– продаж виданих у нас книг на сайті друкарні,

– доставлення продукції.

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо Вам

Powered by WordPress Popup