IMG_3278

Нові книги українських авторів в Національній бібліотеці Чехії – Слов’янській бібліотеці

IMG_3278Міжнародна неурядова організація „Координаційний ресурсний центр“ разом з Ukrainian Youth RCC Czech подарували Національній бібліотеці Чехії – Слов’янській бібліотеці нове наукове фахове видання кандидата історичних наук, доцента ОНУ ім. І. Мечникова Олександра Музичка „Грузини в історії південної України: спільне море та доля“ (Одеса: ВМВ, 2016). Тим самим, поповнили фонди україніки в Чеській Республіці.

Передача пройшла символічно в секретаріаті генерального директора Національної бібліотеки Чехії. Книгу прийняв директор Слов’янської бібліотеки доктор філософії Лукаш Бабка.

Слов’янська бібліотека в Празі є публічною, спеціалізованою, науково-дослідницькою та славістичною бібліотекою. Це одна з найбільших славістичних бібліотек в Європі. З моменту свого створення в 1924 році бібліотека систематично поповнює, обробляє, зберігає й робить доступним для громадськості світову славістичну літературу, зокрема історичну, філологічну та політологічну. Нині фонд Слов’янської бібліотеки налічує понад 800 000 томів бібліотечних документів, колекцію карт, плакатів, аудіо, відео та художніх матеріалів, з яких понад 50 тисяч – україніка. Її книжковий фонд з українською проблематикою після фондів в України є найбільший у світі.

Джерело: https://www.jarmart.info/peredacha-knyh-ukrainskykh-avtori…/

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо Вам

Powered by WordPress Popup